PROMOCJE
UWAGI gwiazdy pop

Zaskocz swoich gości występ muzyki rosyjskiej i zagranicznej ...

PIRAMIDA kieliszek szampana

Skuteczne, przejrzyste okulary ślizgowe, wylewanie jak wodospad, szampana musującego i pięknych bulw białego dymu - to wielki ...

Fontanna czekoladowa

czekoladowa fontanna przyciąga fale gorąca czekolada niezapomniany i ukochany smak i aromat ...


 

dom->teambuilding

Budowanie zespołu - najlepsze wakacje w gronie kolegów!

Budowanie zespołu - program działań przeznaczonych dla firm i przedsiębiorstw, których celem jest budowanie zespołu i ducha zespołu. Zawiera gry i konkursy, które wymagają specjalnych umiejętności, aby pracować razem, zabezpieczania siebie i podejmować wspólne decyzje. Takie wydarzenia są doskonałą stymulację do udanej organizacji zespołu.

Współpracować budynek był ciekawy, zabawy i oczywiście skuteczne, nie może obyć się bez pomocy specjalistów. Kreatywny zespół naszej firmy mogą rozwijać ciekawy program gier, wyścigach sztafetowych, konkursy i wiele innych. Będziesz mógł wybrać skrypt, który będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie i firmy.

Ten rodzaj wspólnej rekreacji łączy kilka zalet:
  • Po pierwsze, masz wspaniały czas. Ekscytujące gry i niespodziewane przygody będzie zapomnieć o pracy i problemach.
  • Po drugie, tak naprawdę zobaczyć, jak zespół będzie bardziej przyjazny i spójny, co jest tak ważne podczas normalnych dni roboczych.

Pomimo faktu, że wszystkie gry i wyścigi przekaźnikowe są gra zespołowa, każdy uczestnik będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności i zdolności. Dodatkowo, wszyscy pracownicy będą konkurować na równych warunkach. Tutaj, pozycja nie ma znaczenia - tylko zwinność, pomysłowość i siła dadzą prawdziwe zwycięstwo!

   
NEWS

Pełna gama usług na organizację i prowadzenie wesel na wzgórzu Red, niezawodny kontakt, wspaniałe i magiczne ...
Święto w dniu 8 maja - Dzień Zwycięstwa. W naszym kraju Dziś wiele świąt, ale największe - tylko jeden, i to jest mało prawdopodobne, by ktoś zakwestionować swoją wyższość ...
Wyjątkowym wydarzeniem dla nowożeńców w 2834 r ...
Archiwum aktualności