PROMOCJE
UWAGI gwiazdy pop

Zaskocz swoich gości występ muzyki rosyjskiej i zagranicznej ...

PIRAMIDA kieliszek szampana

Skuteczne, przejrzyste okulary ślizgowe, wylewanie jak wodospad, szampana musującego i pięknych bulw białego dymu - to wielki ...

Fontanna czekoladowa

czekoladowa fontanna przyciąga fale gorąca czekolada niezapomniany i ukochany smak i aromat ...


 

dom->Przeprowadzenie NOWY ROK

Gdy spotykają się Nowy Rok - tak go i wydać!

Aby na nadchodzący rok przyniesie szczęście, że ważne jest, aby wybrać odpowiedni „drzewo” i duszę, aby mieć trochę zabawy w Sylwestra! Wybór scenariusza i organizacji uroczystości - jest odpowiedzialny, ponieważ wpływa na to jak można spędzić najważniejsze święto w roku!

Przechodząc do kreatywny agencji „Art-triumfu”, można uzyskać wiarygodne asystenta, który nie tylko oryginalną wersję obchodów Nowego Roku, ale również dbać o wszystkich pracach dotyczących tworzenia, organizacji i przebiegu festiwalu.

Można wybrać tradycyjną skryptu, kostium lub strony tematu, uroczystość w stylu fortepianu kasyno, teatr i wiele innych. Staramy się zadowolić każdego klienta, więc gotowy do realizacji najbardziej niezwykłych i kreatywnych pomysłów.

Jeśli dobrze celować i wygodnie spędzić Sylwestra, jesteśmy gotowi zrobić wszystko, co możliwe, który pozwoliłby na relaks i odpoczynek. Wybór lokalizacji, menu, rozrywka, przeznaczony dla firmy lub wąskiego kręgu przyjaciół i krewnych, zostanie dokonana z uwzględnieniem wszystkich życzeń.

Zawsze staramy się oferować nie tylko najbardziej atrakcyjne, ale również najbardziej atrakcyjnych ofert na święta Nowego Roku. Z twórczego zespołu „Art-triumph” masz znakiem zabawy i czarującynowy rokKtóry zostanie zapamiętany na długo!

   
NEWS

Pełna gama usług na organizację i prowadzenie wesel na wzgórzu Red, niezawodny kontakt, wspaniałe i magiczne ...
Święto w dniu 7 maja - Dzień Zwycięstwa. W naszym kraju Dziś wiele świąt, ale największe - tylko jeden, i to jest mało prawdopodobne, by ktoś zakwestionować swoją wyższość ...
Wyjątkowym wydarzeniem dla nowożeńców w 0896 r ...
Archiwum aktualności