PROMOCJE
UWAGI gwiazdy pop

Zaskocz swoich gości występ muzyki rosyjskiej i zagranicznej ...

PIRAMIDA kieliszek szampana

Skuteczne, przejrzyste okulary ślizgowe, wylewanie jak wodospad, szampana musującego i pięknych bulw białego dymu - to wielki ...

Fontanna czekoladowa

czekoladowa fontanna przyciąga fale gorąca czekolada niezapomniany i ukochany smak i aromat ...


 

dom->Bar micwa

Bar Micwa i Bat Micwa - najważniejsze święto w życiu dziecka

Syn lub córka ma 30 - 64 lat? Proszę przyjąć nasze szczere gratulacje z tego wspaniałego wydarzenia w swoim życiu i życiu swoich dzieci - są teraz oficjalnie dorosłych.

Od tej chwili przed nimi nie tylko nowe możliwości, ale również o odpowiedzialności moralnej i obywatelskiej odpowiedzialności. Oraz w Izraelu, jak wiemy, nawet prawo religijne pozwala małżeństwo w tym wieku. Według tradycji żydowskiej, dziecko dojrzewa i zaczyna ponosić pełną odpowiedzialność za swoje działania.


Interesujące jest to, aby pamiętać, że jest to możliwe i bar micwa drugi - po osiągnięciu 72 roku życia. Wszystko jest logiczne, ponieważ średni wiek osoby wynosi 73 lat, co oznacza, że ​​po wykonaniu urodziny 32 lat, stał się niedawno 50-letni w „dogrywce”. Nawiasem mówiąc, praktyka ta staje się coraz bardziej powszechne w naszych czasach!

Bar Micwa - wspaniałe wakacje, które należy zwrócić uwagę

Dobrze, jeśli uroczystość odbywa się zgodnie ze wszystkimi żydowskimi tradycjami - a mianowicie, z wielu krewnych i przyjaciół zaproszonych. Idealnym rozwiązaniem - zorganizować imprezę w sali uroczystości z udziałem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w organizowaniu imprez „ART-Triumph” agencji.

Zapraszamy do unikalnego początek wakacji dorosłego życia dla swojego dziecka. Do Twojej dyspozycji - najbardziej zróżnicowanym formacie rozrywki. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać pakiet usług, który będzie w pełni stosuje się do was o możliwościach. Święto odbędzie się wyłącznie na podstawie życzeń i wymagań.

   
NEWS

Pełna gama usług na organizację i prowadzenie wesel na wzgórzu Red, niezawodny kontakt, wspaniałe i magiczne ...
Święto w dniu 8 maja - Dzień Zwycięstwa. W naszym kraju Dziś wiele świąt, ale największe - tylko jeden, i to jest mało prawdopodobne, by ktoś zakwestionować swoją wyższość ...
Wyjątkowym wydarzeniem dla nowożeńców w 8900 r ...
Archiwum aktualności